Airlight.cz představuje

Mobilní světelná instalace
"Svíčka"

Co dělá náš produkt unikátním?

Mobilita, jednoduchost, spolehlivost.
Všude tam, kde je potřeba kvalitně osvětlit větší plochy
Poloměr osvětlení je až 100 metrů za připojení k automobilovému akumulátoru 12 V.
Výkon za každého počasí
Bytelný a odolný vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti díky speciálnímu krytu s práškovým nátěrem. Rozsah provozních teplot od mínus 20 do plus 60 stupňů. Vyrovnávací zvedáky usnadňují umístění jednotky a zlepšují jeho stabilitu v silném větru až do 20 m/s.
Funguje jak na 12 V, tak i na 220 V
„Svíčka“ funguje stejně dobře jak ze sítě střídavého proudu o napětí 220 V a frekvenci 50 Hz, tak i ze zdroje stejnosměrného napájení 12 V. Provozní doba osvětlovacího zařízení za použití automobilové baterie 65 Ah je až 6 hodin nepřetržitého provozu.
Zařízení je téměř neslyšné
Hlučnost se pohybuje okolo 45 dB (této hladině hluku odpovídá např. běžná konverzace), což nenarušuje komfort pobyt po boku zařízení. Nebudete unavení z hluku a nenecháte si ujit nic důležitého.
Velikost
"Svíčka" má relativně malou velikost a hmotnost. Ve stavu přepravy nepřekračují její rozměry (L / W / H) 500/500/350 mm. Díky umístění držadel na instalačním pouzdře, zařízeni může být přepravováno jednou osobou.
Kde se používá mobilní osvětlovací systém "Svíčka"?
S ohledem na vysokou spolehlivost, maximální bezpečnost, snadnou obsluhu a jednoduchou údržbu je světelná věž „Svíčka“ vhodná pro různé aplikace, jako je staveniště, těžba podávaná, servis veřejných zařízení, manipulace s nehodami, rozsáhlé události. Používá se jako primární, sekundární a nouzové osvětlení. „Svíčka“ našla uplatnění i v armádě, jako hlavní osvětlení v místech vojenských cvičení a manévrů, při stavbě opevnění a technické podpory vojsk, jakož i při osvětlování obvodu stráže. Instalace je používána jako hlavní osvětlení venkovními nadšenci, např. v auto expedicích. Může být také použitá jako reklamní zařízení za účelem upoutání pozornosti.
Mobilní osvětlení „Svíčka“ se používá v expedicích jako hlavní osvětlení obvodu základního tábora. Dobře osvětlený tábor je především bezpečí účastníků. Už se nemusíte bát, že ve tmě můžete na něco narazit nebo spadnout. Nyní je vše vidět. Zároveň „svíčka“ pracuje z autobaterie, což eliminuje potřebu mít u sebe palivový generátor.
Jako hlavní nebo sekundární osvětlení se používá mobilní instalace „Svíčka“ v místech dočasného rozmístění jednotek a útvarů, personálu a vybavení během cvičení a manévrů. „Svíčka“ se používá také při provádění inženýrsko-projektových a stavebních prací. Relativně nízká hmotnost umožňuje během několika minut přepravit zařízení na správné místo v počtu jedné osoby a během par vteřin rozsvítit oblast v okruhu 100 metrů.
„Svíčka“ se také používá pro eliminaci nouzových situací. Instalace světelného zařízení se provádí během par vteřin jednou osobou. Díky vyrovnávacím nástavcům se nemusíte bát větru. Nízký hluk zařízení umožňuje koncentrovanou eliminaci mimořádných událostí. „Svíčka“ funguje za každého počasí a nebojí se ani deště, ani chladu.
Koupit různé modifikace
Mobilní světelné zařízení „Svíčka 3 MK“.
Cena
1,300.00
Zobrazit
Produkt byl úspěšně přidán
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Mega „Svíčka“
Cena
2,300.00
Zobrazit
Produkt byl úspěšně přidán
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Příslušenství
Příslušenství 2
Cena
5.00
Zobrazit
Produkt byl úspěšně přidán
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Příslušenství 1
Cena
4.00
Zobrazit
Produkt byl úspěšně přidán
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Užitečné informace
Často kladené otázky
Dokáže se se «Svíčkou» vyrovnat jeden člověk?

Dobrá otázka.

Ano, vše, co je potřeba udělat – připojit svíčku ke zdroji napájení a stisknout tlačítka na ovládacím panelu. Dále se „svíčka“ nafoukne a sama zaujme vertikální polohu (přibližně za 40 sekund). Nainstalujete vyrovnávací nástavce proti větru a zapnete iluminátor. Hotovo!

Pokud svíčka spadne, dojde k prasknutí lampy?

Zase dobrá otázka!

Ne, nic se nestane. Za prvé, v "svíčce" není žádná lampa jako taková. K dispozici je speciální stínidlo s LED diodami. A ani LED, ani samotné stínidlo se nebojí pádů.

Co mám dělat v případě, že se roztrhne tkanina pružné podpory?

Výborně.

Tkanina pružné podpory je vyrobena ze speciální látky pomocí technologie RIP STOP. Pokud se vytvořila díra, proražení, řez, pružná podpora se neroztrhne. Bude nutné převést kompresor do polohy 2 a jednoduše pokračovat ve své vlastní činnosti. Po použití „Svíčky“ lze poškození nosiče utěsnit vzduchotěsnou páskou a lepidlem nebo silikonem.

Svíčka má několik pracovních režimů?

Díky za otázku.

Ano. Zařízení předpokládá dva provozní režimy pro kompresor a iluminátor (výkony: 50% a 100%). Pokud povětrnostní podmínky nevyžadují intenzivní osvětlení, lze kompresor a iluminátor přesunout do polohy 1 (údržba). Tím pádem šetříte energii baterky, v případě napájení do auta 12V.

Nějaké další otázky?
Pokud máte jakékoli další dotazy, rádi vám na ně odpovíme. Neváhejte nás kontaktovat.
Doprava zdarma po České republice
Doprava po celé České republice je zcela zdarma. Při objednávce si můžete vybrat vhodnou platební metodu, včetně platby na dobírku.
Více
Jednoduché vrácení
Vrácení a výměna zboží ve 14denní lhůtě.
Více
Vždy vám rádi pomůžeme
V sekci „chatovat se specialistou“ můžete v reálném čase napsat na podpůrnou službu nebo volejte na + 420 700 000 000
Live chat
Rolovat nahoru